Toshiba RAS-5M34U2AVG-E

127,390.00 ден

Достапно за одложена нарачка

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
ПРОИЗВОДИТЕЛ

TOSHIBA

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА

А++

КАПАЦИТЕТ ГРЕЕЊЕ

12000 W

КАПАЦИТЕТ ЛАДЕЊЕ

9000 W

МОЌНОСТ (btu)

36000 btu

МОЌНОСТ (KW)

РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА

-20°C ~+50°C

Технологија

TWIN ROTTARY, инвертер