Toshiba RAS-4M27U2AVG-E

110,690.00 ден

Достапно за одложена нарачка

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
ПРОИЗВОДИТЕЛ

TOSHIBA

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА

А++

КАПАЦИТЕТ ГРЕЕЊЕ

9000W

КАПАЦИТЕТ ЛАДЕЊЕ

7500W

МОЌНОСТ (btu)

27000 btu

МОЌНОСТ (KW)

РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА

-20°C ~+50°C

Технологија

TWIN ROTTARY, инвертер