TOSHIBA RAS-2M14U2AVG-E

60,760.00 ден

Достапно за одложена нарачка

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
ПРОИЗВОДИТЕЛ

TOSHIBA

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА

А++

МОЌНОСТ (KW)

МОЌНОСТ (btu)

15000 btu

РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА

-20°C ~+50°C