Пребарај

TOSHIBA DAISEIKAI RAS-13PAVPG-E

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА ЛАДЕЊЕ: A+++
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА ГРЕЕЊЕ: A+++
МОЌНОСТ (KW): 3.5 KW
МОЌНОСТ (btu): 12000 btu
SEER / SCOP: 9 / 5,1
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: -15°C ~+50°C
ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 711 m³
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: 40m²
ТЕХНОЛОГИЈА: ИНВЕРТЕР

82,990.00 ден

ИЗДРЖЛИВ, ФЛЕКСИБИЛЕН, ЕФИКАСЕН И МНОГУ ПОВЕЌЕ ОД ТОА...

КЛИМАТИЗЕР БЕЗ ЗВУК

КОМЛЕТЕН КОМФОР ВО ДОМОТ

ИДЕАЛНА ТЕМЕПРАТУРА И ЧИСТ ВОЗДУХ

Back to Top
TOSHIBA DAISEIKAI RAS-13PAVPG-E
82,990.00 ден
Производот е додаден во кошничката