Пребарај

HISENSE AUF140UR6RTMPA

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА ЛАДЕЊЕ: A++
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА ГРЕЕЊЕ: A+
МОЌНОСТ (KW): 14
МОЌНОСТ (btu): 48000
SEER / SCOP: 6,4 / 4
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: -20°C ~+50°C
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: 100-120m²
ГРЕЈАЧ ВО НАД. ЕД.: КОМПРЕСОР, КОНДЕНЗАТ
SMART/WI-FI: ДА
ТЕХНОЛОГИЈА: инвертер
ЗВУЧЕН ПРИТИСОК (dB): 40
ГАРАНЦИЈА ( Год. ): 3
ФИЛТРИ: Био филтер, филтер за прaшина, ION

168,000.00 ден

СПОРЕДИ

V.E.  AUF140UR4RMPA
N.E.  AUW140U6RT

Additional Information

Back to Top
HISENSE AUF140UR6RTMPA
168,000.00 ден
Производот е додаден во кошничката